Yazarın Kitapları

Yazarın Polisiye / Gizem türündeki romanı KUZGUN, Yediveren Yayınları tarafından yayımlanmıştır. Yazar romanında gizem öğelerini yaratırken özellikle Mitoloji’den ve Antik Anadolu Medeniyetleri’nden yararlanmıştır.

Kitabı satın almak için aşağıdaki satış noktalarından tercih ettiğinizin üzerine tıklayarak web sitesindeki ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Kitapyurdu, Babil, Kitapseç,

Trendyol, Hepsiburada, Idefix,

Kidega, D&R,

BKM Kitabevi, Sözcü Kitabevi,

Kitap Koala, Okuoku,

Kitapzen, Eganba, Odakitap

Kitabın tanıtım videosunu ve bültenini aşağıda bulabilirsiniz.

KUZGUN TANITIM VİDEOSU

KUZGUN

Tanıtım Bülteninden…

Londra’nın göbeğinde peş peşe işlenen cinayetlerin ardındaki izleri takip eden Cinayet Masası dedektifleri, önce Yunanistan’a sonra da Türkiye’ye uzanan macera dolu bir kovalamacanın içinde, tarihin ve mitolojinin büyülü dünyasının kapılarını aralarlar.

Onlar katile yaklaştıkça, tarihin üstü örtülen gerçekleriyle yüzleşecekler ve bir antik çağ uygarlığının izlerini süreceklerdir. Britanya Müzesi’nden çıkıp Osmanlı İmparatorluğu’na kadar giden sırlar ortaya çıktıkça, kadim Likya Uygarlığı’nın topraklarına yapılan ve Patara’ya kadar ulaşan yolculuk derin bir anlam kazanacaktır. 

Geçmişteki sırları ve olayların gizemini çözerken önlerine çıkan tehlikelerle dolu yol, onları bir taraftan katile yaklaştırırken diğer taraftan tüm Avrupa’da yaşanacak olan bir çok tartışmanın da başlangıç noktası olacaktır. 

İngiltere’de başlayıp tanrıların dağında devam eden bu nefes kesen takip, Anadolu’nun tarihsel zenginliği ile yoğrularak ağızlarda enfes bir tat bırakırken, eski defterlerin açılıp zihinlerde tekrar tekrar sorgulanmasına neden olacaktır
GÜLÇİN KOZ